A2639 ELEGANT GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2639 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 4121kg |
| Block | A2639 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3606kg |